Kablo Üretim Projelerinde EPC işiyle müşteriye hizmet vermek.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa Ürünler

Kablo Büküm Makinesi

Ben sohbet şimdi
Çin Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd Sertifikalar
HERRMAN'I ziyaret ettik ve iyi işçiliğe olumlu bir şekilde etkilenmiştik ve şimdiye kadar iş yapma çizgisinde HERRMAN'a devam etmelerini diliyoruz.

—— Sterlit'ten Bay Vipul

Herrman Group'dan birçok makine aldık ve iyi bir kaliteye ulaşıldığını ve iyi makineler üretmek için sürekli çaba sarfettiğini anlıyoruz.

—— Poly Cab'den Bay Rajurkar

Herrman Ekibi ile işbirliğinde gerçekten keyifli bir deneyim. Profesyonel ticari konularda olduğu kadar kaliteli makineler üretiyorlar.

—— Nexans QICC'den Bay Kotadia

Herrman yüksek itibarlı bir şirkettir. Onların çok iyi bir satış sonrası servis ekibi var. Onlardan zamanında ve olumlu geribildirim alabilirsiniz.

—— Bay Mahesh, Havells'ten

Herrman, çözüm bulmada çok yardımcı, yetenekli, becerikli ve esnek olduğunu kanıtladı. Bu sene işbirliği içinde başka bir uzantıyı planlıyoruz.

—— TK Dixi'den Mr.Frank Maczak

Herrman tarafından sağlanan makinenin işçiliğinden ekipmanlarımız ve üretim insanlarından oldukça memnunuz. Lütfen bu seviyeyi koruyun. Teşekkürler

—— WTEC'den BaySuren Shah

Kablo Büküm Makinesi

(42)
Çin Tel ve Kablo Büküm Makinesi Dörtlü Büküm Makinesi CAT5E CAT6A CAT7 CAT8 Fabrika

Tel ve Kablo Büküm Makinesi Dörtlü Büküm Makinesi CAT5E CAT6A CAT7 CAT8

Tel ve Kablo Büküm Makinesi Dörtlü Büküm Makinesi CAT5E CAT6A CAT7 CAT8 1. Uygulama Lan kablosu CAT5E CAT6A CAT7 CAT8 Eletronic Pitch: Servo motor tahrikli perde, PLC kontrol cihazı ile dokunmatik ekran ... Daha fazla bilgi edinin En iyi fiyat
2019-06-12 11:41:48
Çin Yüksek Hızlı Tel ve Kablo Büküm Makinesi Çift Bükümlü Üretim Hattı Fabrika

Yüksek Hızlı Tel ve Kablo Büküm Makinesi Çift Bükümlü Üretim Hattı

Yüksek Hızlı Tel ve Kablo Büküm Makinesi Çift Bükümlü Üretim Hattı 1.Teknik Özellikler: model Φ500 tipi Φ630 tipi Tel dia. Φ0.4mm ~ Φ0.65mm Φ0.4mm ~ Φ0.65mm Yalıtılmış telin maksimum OD'su Φ1.40mm Φ1.40mm ... Daha fazla bilgi edinin En iyi fiyat
2019-06-12 11:41:48
Page 5 of 5|< 1 2 3 4 5 >|