Ev
Ürün:% s
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd
Ana sayfa

Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd

Çin Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd Sertifikalar
HERRMAN'I ziyaret ettik ve iyi işçiliğe olumlu bir şekilde etkilenmiştik ve şimdiye kadar iş yapma çizgisinde HERRMAN'a devam etmelerini diliyoruz.

—— Sterlit'ten Bay Vipul

Herrman Group'dan birçok makine aldık ve iyi bir kaliteye ulaşıldığını ve iyi makineler üretmek için sürekli çaba sarfettiğini anlıyoruz.

—— Poly Cab'den Bay Rajurkar

Herrman Ekibi ile işbirliğinde gerçekten keyifli bir deneyim. Profesyonel ticari konularda olduğu kadar kaliteli makineler üretiyorlar.

—— Nexans QICC'den Bay Kotadia

Herrman yüksek itibarlı bir şirkettir. Onların çok iyi bir satış sonrası servis ekibi var. Onlardan zamanında ve olumlu geribildirim alabilirsiniz.

—— Bay Mahesh, Havells'ten

Herrman, çözüm bulmada çok yardımcı, yetenekli, becerikli ve esnek olduğunu kanıtladı. Bu sene işbirliği içinde başka bir uzantıyı planlıyoruz.

—— TK Dixi'den Mr.Frank Maczak

Herrman tarafından sağlanan makinenin işçiliğinden ekipmanlarımız ve üretim insanlarından oldukça memnunuz. Lütfen bu seviyeyi koruyun. Teşekkürler

—— WTEC'den BaySuren Shah

Ben sohbet şimdi

Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd

1 2 3
Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : HERRMAN
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 30000000-35000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 90% - 100%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Anhui Herrman Makine Teknolojisi Co Ltd, 2010 yılında bulundu. 1994 yılında kurulan Anhui Herrman Group'un sahibi olduğu% 100 Özel. Hedef Hedefimiz, Kablo Üretim Projelerinde EPC işiyle müşteriye hizmet etmektir. Mühendislik Tasarımı, OEM Üretim ve Yüksek Kalite Yüklenicisi konusunda mükemmel ekibe sahibiz. İlgili her türlü kablo yapımında çok iyi tecrübeye sahibiz

Güç kablosu, kontrol kablosu, yalıtılmış teller ve Anahtar Teslimi projeler ile de Fiber Optik kablo.

ABD, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Kore ve Hindistan, Mısır, vb. Gibi 36 ülkede iyi itibara sahibiz. Sadece Yüksek Kaliteli makineler değil aynı zamanda yedek parça ve mühendislik hizmeti tedarik etmek için de iyi bir bakım hizmeti veriyoruz. İyi memnuniyet elde etmek için, çoğunlukla fabrikamızı ziyaret etmek ve Çin ve diğer ülkelerde çalışan iyi makinelerle röportaj yapmaktan memnuniyet duyacaksınız.

İletişim bilgileri
Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd

Tel: 86-551-65667601

Faks: 86-551-65667528

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)