Ev
Ürün:% s
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd
Ana sayfa

Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd Fabrika turu

Çin Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd Sertifikalar
HERRMAN'I ziyaret ettik ve iyi işçiliğe olumlu bir şekilde etkilenmiştik ve şimdiye kadar iş yapma çizgisinde HERRMAN'a devam etmelerini diliyoruz.

—— Sterlit'ten Bay Vipul

Herrman Group'dan birçok makine aldık ve iyi bir kaliteye ulaşıldığını ve iyi makineler üretmek için sürekli çaba sarfettiğini anlıyoruz.

—— Poly Cab'den Bay Rajurkar

Herrman Ekibi ile işbirliğinde gerçekten keyifli bir deneyim. Profesyonel ticari konularda olduğu kadar kaliteli makineler üretiyorlar.

—— Nexans QICC'den Bay Kotadia

Herrman yüksek itibarlı bir şirkettir. Onların çok iyi bir satış sonrası servis ekibi var. Onlardan zamanında ve olumlu geribildirim alabilirsiniz.

—— Bay Mahesh, Havells'ten

Herrman, çözüm bulmada çok yardımcı, yetenekli, becerikli ve esnek olduğunu kanıtladı. Bu sene işbirliği içinde başka bir uzantıyı planlıyoruz.

—— TK Dixi'den Mr.Frank Maczak

Herrman tarafından sağlanan makinenin işçiliğinden ekipmanlarımız ve üretim insanlarından oldukça memnunuz. Lütfen bu seviyeyi koruyun. Teşekkürler

—— WTEC'den BaySuren Shah

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Anhui Herrman Makine Teknolojisi Co, Ltd Hefei City, Anhui, Çin bulunmaktadır. Şehir teknolojisi kaynakları ve şirket inovasyon kabiliyeti ile entegre olan şirket, artık Çin'de tel ve kablo atma makineleri için lider bir üreticidir.

  Sayısal kontrol sondaj makinesi merkezi, yatay evrensel frezeleme ve delme makineleri, portal menteşe, 4 ve 2.5 metre çift sütunlu dikey torna, yatay sayısal gösterge sıkıcı ve frezeleme gibi ağır iş işleme ekipmanları ve komple kalite kontrol test tesisleri yüzlerce var. 5, 9 ve 10 metre torna tezgahları ve kusur dedektörü, otomatik balans aletleri, test aletleri, bilgisayar toplama analiz sistemi, vb. gibi makinaların raf şekillendirme makinesi, dişli şekillendirme makinesi, broş bileme makinesi

 • OEM / ODM
  Anhui Herrman Machinery Technology Co, Ltd'nin hedefi kablo üretim projelerinde EPC işiyle müşteriye hizmet etmektir. Mühendislik Tasarımı, OEM imalatı ve Yüksek Müteahhitlik konusunda mükemmel ekibe sahibiz.

  ABD, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Kore, Hindistan, Mısır, vb. Gibi 36 ülkede iyi itibara sahibiz. Sadece Yüksek Kaliteli makineler değil aynı zamanda yedek parça ve mühendislik hizmeti tedarik etmek için de iyi bir bakım hizmeti veriyoruz.

 • Ar-Ge
  Anhui Herrman Makine Teknolojisi Co, Ltd sadece işleme ekipmanı performansını artırmak için kendini tattırmak değil, aynı zamanda araştırma ve patens sertifikaları ile ödül verilen onurlandırıldığı yeni ürün geliştirme kapasitesini yoğunlaştırmak ve olumlu müşteri tarafından gözden geçirildi . Herrman ulusal elektroteknik endüstrisi standardının geliştirilmesinde de yer almaktadır.

  Güç kablosu, kontrol kablosu, yalıtılmış teller ve anahtar teslimi projeler ile de optik fiber kablo ile ilgili olan her türlü kablo yapımında çok iyi tecrübeye sahibiz.

  Ürünlerimizin uluslararası kalite standartlarına uygun yüksek kaliteli profesyonel teknisyenleri ve gelişmiş modern üretim ekipmanları var.Tüm dünya çapında farklı pazarlarda çok takdir edilmektedir.Üretimlerin tüm aşamalarında iyi donanımlı tesisler ve mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlayın.

İletişim bilgileri
Anhui Herrman Machinery Technology Co.,ltd

Tel: 86-551-65667601

Faks: 86-551-65667528

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)